Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/includes/menu.inc).

Naturalne i odżywcze – kremy i szampony

  • Posted on: 3 August 2021
  • By: addmean
Włosy to ta część ciała, o jaką troszczą się w szczególności kobiety. Jest to bowiem cześć, na którą zwraca się największą uwagę. Fryzura jest nie tylko ozdobą, lecz również jest w stanie optycznie wpływać na kształt twarzy. Często świadczy też o upodobaniach danej kobiety i jest wyznacznikiem jej gustu.

przykładowe kosmetyki do pielęgnacji włosów
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
Wiele pań również bardzo chętnie sięga po takie elementy jak suszarka lub prostownica do włosów. Po czynnościach z użyciem akcesoriów do pielęgnacji i stylizacji włosów (Akcesoria do pielęgnacji i stylizacji włosów Efalock na Ceneo) niejednokrotnie włosy wymagają dodatkowego nawilżenia i wzmocnienia. W tym celu stosuje się rozmaite odżywki i olejki do włosów, jak również profesjonalne szampony. Na dzień dzisiejszy na rynku jest tak dużo marek produkujących preparaty do pielęgnacji włosów, że nierzadko decyzja jest trudna. Oprócz tego w dużej liczbie przypadków wskazane jest wykorzystanie preparatów domowych.

Kremy naturalne dla kobiet i mężczyzn

Author: DIBI
Różnorakie balsamy i mleczka (balsamy i mleczka do ciała marki Puma) naturalne, które oferują polscy producenci, robione są z najlepszej jakości składników - . Często ich zapach nie jest ostry, ponieważ tak szampony naturalne jak i innego rodzaju kosmetyki naturalne nie są uzupełniane o substancje zapachowe. Brak substancji sztucznych sprzyja przyjemnemu odżywieniu. Chcąc otrzymać naturalne kosmetyki sklep odnaleźć można właściwie w każdym z większych miast w Polsce. Istnieje także opcja złożenia zamówienia w sieci na stronach www kolejnych producentów. W internecie znajduje się wiele propozycji oraz promocji, z tego też powodu warto wyposażać się w kremy naturalne. Szczególnie z tego powodu, że są nieszkodliwe wobec przyrody.

Włosy naturalnie falowane i kręcone stanowią bardzo specyficzną, trudną w pielęgnacji grupę. Przede wszystkim w przeważającej liczbie przypadków nie można ich rozczesać w dowolnym momencie; czasem jest to możliwe jedynie po zmoczeniu. Do rozczesywania często przydają się profesjonalne odżywki bez spłukiwania. Oprócz tego dużo kobiet posiadających tego rodzaju włosy stosuje specjalne pianki, które mają za zadanie fryzurę unieść i podkreślić. Stosuje się również specjalne organiczne maski do włosów, które pomagają w ich „ujarzmieniu”.