Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

zapach

Naturalne i odżywcze – kremy i szampony

  • Posted on: 3 August 2021
  • By: addmean
Author: DIBI
Włosy stanowią tę część ciała, o jaką troszczą się w szczególności panie. Jest to bowiem element, na który zwraca się największą uwagę. Fryzura może być nie tylko dekoracją, ale także jest w stanie optycznie zmieniać kształt twarzy. Najczęściej świadczy też o upodobaniach właścicielki i jest wyznacznikiem jej gustu.

Kremiki a także pachnidła do masażu - a więc, w jaki metodę zrelaksować się wewnątrz domowym ustroniu

  • Posted on: 28 July 2021
  • By: addmean
włos
Author: Domzdrowia.pl
Source: Domzdrowia.pl
Pożądasz się zrelaksować w domowym ustroniu, ale nie masz pojęcia, jakie rzeczy będzie Tobie potrzebne? A być może pragnąłbyś przy okazji pozbyć się defektów ze skórą?. W tym felietonie przybliżymy Państwu dwie z opcji, jakie można stosować we własnym domu.


Pierwszą rzeczą nad którą pomyślimy, to krem do masażu, którego ma się pozwolenie stosować między innymi jako drenażu limfatycznego (by pozbyć się cellulitu oraz tak zwanej "skóry pomarańczowej").

Zapachy dla panów - jak je wybierać?

  • Posted on: 21 May 2020
  • By: addmean
perfumy
Author: Sigfrid Lundberg
Source: http://www.flickr.com
Niektórzy mężczyźni, mimo iż na pierwszy rzut oka zdają się niezbyt atrakcyjni oraz niepozorni, mają w sobie to coś. Częstokroć czymś nie jest wcale błyskotliwość tylko odpowiedni zapach. Prawdopodobnie każda z nas obejrzała się na ulicy za niebywale dobrze pachnącym facetem. Mówi się, iż najbardziej interesująca u mężczyzn jest pewność siebie, jednakże dobrze dobrany zapach może poprawić czyjąś prezencję i tym samym przydać uroku a także śmiałości. Tylko jak dobrać? Kosmetyki zapachowe dla panów stanowią dziś niemal 30% wszystkich dostępnych na rynku pachnideł.