Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

zapach

Naturalne i odżywcze – kremy i szampony

  • Posted on: 4 April 2017
  • By: addmean
Author: DIBI
Włosy to ta część ciała, o jaką troszczą się szczególnie kobiety. Jest to bowiem element, na który zwraca się największą uwagę. Fryzura jest nie tylko dekoracją, lecz również może optycznie wpływać na kształt twarzy. Najczęściej świadczy również o upodobaniach danej kobiety i jest wyznacznikiem jej gustu.

Kremiki a także pachnidła do masażu - a więc, w jaki metodę zrelaksować się wewnątrz domowym ustroniu

  • Posted on: 4 April 2017
  • By: addmean
włos
Author: Domzdrowia.pl
Source: Domzdrowia.pl
Pożądasz się poczuć relaks w domowym zaciszu, ale nie wiesz, co będzie Tobie potrzebne? A być może pragnąłbyś przy okazji wyzbyć się problemów skórnych?. W tym artykule przybliżymy Tobie dwie z opcji, jakie można stosować we własnym domu.


Pierwszą rzeczą nad którą się zastanowimy, to krem przeznaczony do masażu, którego ma się pozwolenie używać w szczególności jako drenażu limfatycznego (aby wyzbyć się cellulitu i tak nazywanej "skóry pomarańczowej").

Zapachy dla panów - jak je wybierać?

  • Posted on: 28 October 2016
  • By: addmean
perfumy
Author: Sigfrid Lundberg
Source: http://www.flickr.com
Poniektórzy mężczyźni, pomimo że na pierwszy rzut oka zdają się niezbyt ciekawi i niepozorni, mają w sobie to coś. Częstokroć czymś nie jest wcale charyzma tylko dobry zapach! Prawdopodobnie każda z nas obejrzała się na ulicy za niezmiernie dobrze pachnącym facetem. Mówi się, że najbardziej interesująca u mężczyzn jest pewność siebie, jednak dobrze dobrany zapach może poprawić czyjąś prezencję i tym samym przydać szyku oraz śmiałości. Tylko jak dobrać? Kosmetyki zapachowe dla panów stanowią dzisiaj nieomalże 30% wszystkich dostępnych na rynku pachnideł.