Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

zapach

Naturalne i odżywcze – kremy i szampony

  • Posted on: 9 February 2017
  • By: addmean
Author: DIBI
Włosy stanowią tę część ciała, o jaką troszczą się szczególnie kobiety. Jest to bowiem element, na który zwraca się dużą uwagę. Fryzura jest nie tylko ozdobą, lecz również jest w stanie optycznie wpływać na owal twarzy. Często świadczy też o upodobaniach właścicielki i jest obrazem jej gustu.

Kremiki a także pachnidła do masażu - a więc, w jaki metodę zrelaksować się wewnątrz domowym ustroniu

  • Posted on: 7 December 2016
  • By: addmean
włos
Author: Domzdrowia.pl
Source: Domzdrowia.pl
Pożądasz się poczuć relaks w domowym ustroniu, ale nie masz pojęcia, jakie rzeczy będzie Ci potrzebne? A być może chciałbyś przy okazji wyzbyć się defektów ze skórą?. W tym artykule przybliżymy Państwu dwie z możliwości, jakie jest możliwość stosować we osobistym domku.


Rozpoczynającą rzeczą nad którą się zastanowimy, to krem przeznaczony do masażu, którego można stosować między innymi jako drenażu limfatycznego (aby wyzbyć się cellulitu i tak nazywanej "skóry pomarańczowej").

Zapachy dla panów - jak je wybierać?

  • Posted on: 28 October 2016
  • By: addmean
perfumy
Author: Sigfrid Lundberg
Source: http://www.flickr.com
Poniektórzy mężczyźni, pomimo że na pierwszy rzut oka zdają się niezbyt ciekawi i niepozorni, mają w sobie to coś. Częstokroć czymś nie jest wcale charyzma tylko dobry zapach! Prawdopodobnie każda z nas obejrzała się na ulicy za niezmiernie dobrze pachnącym facetem. Mówi się, że najbardziej interesująca u mężczyzn jest pewność siebie, jednak dobrze dobrany zapach może poprawić czyjąś prezencję i tym samym przydać szyku oraz śmiałości. Tylko jak dobrać? Kosmetyki zapachowe dla panów stanowią dzisiaj nieomalże 30% wszystkich dostępnych na rynku pachnideł.