Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

pieniędzy

"Chwilówki" - co należało by o nich wiedzieć?

  • Posted on: 12 February 2022
  • By: addmean
Niebieska świnka skarbonka
Author: Bryant Surety Bonds
Source: http://www.flickr.com
W życiu człowieka bywają takie sytuacje, w których pojawia się nagła potrzeba zdobycia dodatkowej gotówki. Powody takich sytuacji bywają zróżnicowane, od niespodziewanej powinności odbycia zagranicznego wyjazdu aż po niespodziewaną poważną chorobę bliskiej osoby.

W jaki sposób młodzi przedsiębiorcy z branży nowych technologii pozyskiwać mogą środki na finansowanie swojej działalności.

  • Posted on: 27 October 2020
  • By: addmean
Owijarka palet
Author: Vincent Sp. z o.o.
Source: http://www.vincent.pl/
Firmy z branży nowoczesnych technologii mogą się bardzo szybko rozwijać, niektóre w ciągu paru lat osiągają międzynarodowy sukces. Bierze się to z tego, że przy aktualnej globalizacji usług trafienie na klientów na drugiej półkuli nie jest obecnie żadnym problemem, a nowoczesne produkty i usługi doskonale się sprzedają. A tak naprawdę największe internetowe firmy powstawały tak naprawdę w garażach, dzięki pracy, szczęściu i trafnym decyzjom wyrastając na światowych gigantów. Taki sukces jest możliwy do uzyskania przez każdego, kto ma interesujący pomysł i umie go przekuć na coś co się sprzeda, dlatego też wiele firm próbuje zaistnieć wśród konkurencji. Sporo młodych osób otwiera swoje firmy z nadzieją, że podbiją cały świat, i rzeczywiście wielu z nich się udaje. Lecz droga do takiego celu będzie trudna i pełna niebezpieczeństw, a jednym z największych problemów, jakie czekają młodych biznesmenów jest kwestia finansowania. Posiadać ciekawy pomysł to jedno, a zrobić z tego pomysłu produkt, który się sprzeda to całkowicie inna sprawa, niestety czasami będzie do tego potrzebne znacznie więcej pieniędzy, niż początkowo się zakładało.

Coraz bardziej kultowy sposób zarabiania pieniędzy - rozrywka na giełdach zagranicznych

  • Posted on: 8 October 2020
  • By: addmean
Molo w Sopocie, morze
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Sposobności, które niesie za sobą gra na giełdzie są wyjątkowo duże. Coraz więcej osób, szczególnie młodych zauważa w tym zauważalne korzyści zarabiania pieniędzy. Nie ulega wątpliwości, że sam początek gry nie jest prosty i potrzebuje istotnego przygotowania.