Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

choroba

Interesujące sposoby na polepszenie kondycji własnego zdrowia i urody. Jakie metody zyskują coraz większą rzeszę fanów?

  • Posted on: 22 December 2019
  • By: addmean
krem ze śluzu ślimaka
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Ludzie mogą zrobić sporo i zapłacą dużo za to, ażeby prezentować się pięknie i być zdrowym. Coraz częściej słyszymy o metodach, jakie niektórym nie mieszczą się w głowie i wydają się dosyć dziwne, natomiast zyskują coraz większą rzeszę fanów.

Przyczyny powstawania odgniotów na stopach zwanych modzelami, w jaki sposób da się im zapobiegać

  • Posted on: 22 October 2019
  • By: addmean
stopy
Author: Lioven
Source: Lioven
Niewłaściwie wybrane, za wąskie albo za małe buty, a także stosowanie wysokich obcasów mogą spowodować nacisk i ocieranie skóry na stopach. Taki nacisk może spowodować, że skóra w tamtym rejonie zaczyna obumierać i tworzy gruba warstwa martwego naskórka. Nie jest on naturalnie złuszczany, a wolno przyrasta, tworząc coraz grubszą warstwę, w pewnym momencie zaczynającą przeszkadzać danej osobie. Odciski takie nazywane są fachowo modzelami, nie będą one w żadnym wypadku spowodowane bakteriami czy wirusami, więc nie można się nimi zarazić.