Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

pory

Mezoterapia dynamiczny, szybki i dokładny zabieg, jaki znakomicie ujędrnia oraz zwilża skórę

  • Posted on: 4 September 2019
  • By: addmean
skóra
Author: Earthnicity Minerals
Source: Earthnicity Minerals
Jeśli skóra nie ma sprężystości, jędrności bądź jest pomarszczona to należy pójść na zabiegi mezoterapii igłowej. Pozwala on przywrócić ciału śliczny i zdrowy wygląd. Zabieg regeneracji ciała jest znany i skuteczny. Mezoterapia znamionuje kompletna bezbolesność i błyskawiczna efektywność. Wykonywane są przez doktora medycyny estetycznej, zaś celem jest przywrócenie cerze sprężystości oraz świeżego wyglądu.

Jak mieć czystą oraz piękną skórę? Dobrze jest używać naturalnych kosmetyków

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
kosmetyki
Author: www.homejobsbymom.com
Source: http://www.flickr.com
Wartość glinki była już ceniona w dawnych czasach. Dzisiaj wykorzystuje się jej dobroczynny wpływ w różnorakich zabiegach kosmetycznych i leczniczych. Glinki różnią się składem minerałów i kolorem. Jak wybrać we właściwy sposób najlepszą glinkę dla nas samych? te surowce posiadają dużo zalet, mają więc bardzo szerokie zastosowanie w branży kosmetycznej. Co bardzo ważne wchłaniają nadmiar łoju. Częste stosowanie tej substancji powoduje, że skóra na twarzy mniej się świeci, jest też w mniejszym stopniu podatna na rozwijanie się chorób na skórze.