Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

pory

Jak mieć czystą oraz piękną skórę? Dobrze jest używać naturalnych kosmetyków

  • Posted on: 8 February 2020
  • By: addmean
kosmetyki
Author: www.homejobsbymom.com
Source: http://www.flickr.com
Wartość glinki ceniono już bardzo dawno temu. Dziś wykorzystuje się jej dobroczynny wpływ w różnorakich zabiegach kosmetycznych i leczniczych. Glinki charakteryzują się różnym składem pierwiastków mineralnych jak i odcieniem. Jak wybrać we właściwy sposób odpowiednią glinkę dla nas samych? Glinki mają dużo plusów, znajdują więc całkiem szerokie zastosowanie w branży kosmetycznej. Przede wszystkim wchłaniają nadmiar łoju. Częste używanie tej substancji sprawia, iż cera mniej się błyszczy, jest również w mniejszym stopniu podatna na rozwijanie się chorób skórnych.

Mezoterapia dynamiczny, szybki i dokładny zabieg, jaki znakomicie ujędrnia oraz zwilża skórę

  • Posted on: 21 December 2019
  • By: addmean
skóra
Author: Earthnicity Minerals
Source: Earthnicity Minerals
Jeśli skóra jest pozbawiona sprężystości, jędrności albo jest odwodniona to warto udać się na zabiegi mezoterapii igłowej. Umożliwia on przywrócić ciału śliczny i zdrowy wygląd. Zabieg regeneracji skóry jest cieszący się popularnością i skuteczny. Zabieg cechuje całkowita bezbolesność i bezzwłoczna skuteczność. Wykonywane są przez lekarza medycyny estetycznej, natomiast zamierzeniem jest przywrócenie cerze witalności i świeżego wyglądu.