Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/includes/menu.inc).

Keratyna doskonałe oparcie dla fryzury

  • Posted on: 11 January 2021
  • By: addmean
Czym jest keratyna? Jest to białko, które wchodzi w skład składu nie tylko owłosienia, ale także paznokci. Naruszenie naskórka, znaczna łamliwość włosów, plamy na paznokciach czy ich łamliwość może podpowiadać brak keratyny. Na rynku powszechne są specjalne mieszanki z keratyną hydrolizowaną, której celem jest dopełnienie deficytu wszystkich naturalnych elementów owłosienia czy paznokci. Systematyczne przyjmowanie tych preparatów zapewni odbudowę zniszczonych włosów, poprawi ich barwę.
skóra
Author: MEDIA WNET
Source: http://www.flickr.com
Keratynowa odbudowa włosów, keratynowe kręcenie włosów to przykład zastosowania keratyny przy odbudowie owłosienia. Keratyna do prostowania włosów czy ich regeneracji jest wykorzystywana przez większość gabinetów fryzjerskich. Na czym polega keratynowa odbudowa włosów? Jest to prosty zabieg, który musi być zrobiony przez zawodowego fryzjera. Na początku fryzjer powinien umyć włosy specjalnym oczyszczającym szamponem, którego zadaniem jest otworzenie powłoki włosa. W następnej kolejności na każde pasmo nałożona jest płynna keratyna, która na włosach powinna zostać około kwadransa. Następnie włosy są osuszane i prostowane prostownicą, dlatego, że duża temperatura umożliwia przeniknięcie keratyny do środka włosa. Pod koniec włosy są myte i ułożone według woli klienta. Keratyna do prostowania włosów to następna funkcja. Celem zabiegu jest odbudowa składu włosa, ale również jego wygładzenie i dostarczenie elementów odżywczych.


Keratynowe kręcenie włosów czy keratynowa odbudowa włosów to tylko przykładowe zabiegi na włosy. Jakie zadania jeszcze ma keratyna? Sprawdź na stronie KereatinPolska Przede wszystkim keratyna wzmacnia włosy, powiększa również ich objętość. Włosy stają się nasycone, błyszczące i miękkie. Keratyna wpływa na regenerację końcówek. Terapia zalecana jest klientów po trwałej ondulacji, ponieważ, dlatego, że keratyna wydłuża skręt. Po pełne terapii włosy są odporniejsze na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Podoba Ci się wpis treść?! To przejdź do oferty, by zaznajomić się z ciekawymi informacjami na omawiany temat, które dla Ciebie podaliśmy.

Keratyna jest jak ochrona dla włosów, która niweluje złe skutki promieni UV i wiatru. Keratyna to nie tylko kuracja dla włosów,ale również dla paznokci, ponieważ utwardza i pogrubia płytkę paznokcia. Dzięki keratynie w lakierach do paznokci czy kremach do dłoni skóra wokół paznokci jest odżywiony, znikają przebarwienia i uszkodzenia. Keratyna sprawia także, że włosy są jaśniejsze przynajmniej o jeden ton.