Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

producenci

Natura w czystej postaci – kosmetyki organiczne

  • Posted on: 30 November 2022
  • By: addmean
naturalne kosmetyki w postaci olejków
Author: Naomi King
Source: http://www.flickr.com
Biorąc pod lupę oferty rozmaitych firm, tak krajowych, jak i zagranicznych, mamy do czynienia ze sporą ilością zróżnicowanych kremów oraz preparatów. Markowe propozycje, które są wybierane najczęściej przez określoną płeć czy grupę wiekową nie zawsze muszą okazać się odpowiednie właśnie dla Ciebie. Określony kosmetyk spośród takich jak kremy do twarzy musi być szczegółowo przez kupującą osobę przemyślany. Znakomite propozycje różnych marek zostały wypróbowane już przez wielu usatysfakcjonowanych jakością klientów.

Minikosmetyki wspaniałym wyjściem przy nie dużej ilości miejsca na wyposażenie

  • Posted on: 1 October 2021
  • By: addmean
kosmetyki
Author: Saxbald Photography
Source: http://www.flickr.com
Mini kosmetyki to doskonałe wyjście w podróży i nie tylko. Coraz to więcej ich w centrach handlowych, a ich wzięcie stale wzrasta. Nie tak długi czas temu, kiedy rozmyślaliśmy o wyprawie z plecakiem, albo rezygnowaliśmy w całości z kosmetyków postanawiając, że kupimy cokolwiek po pojawieniu się na miejscu, ewentualnie przelewaliśmy te ukochane do mniejszych wielozadaniowych opakowań, które można było zakupić w sklepach.

Chusteczki nawilżane dla najmłodszych lub opakowania kosmetyczne - sprawdź na co uważać

  • Posted on: 9 July 2021
  • By: addmean
dzieci podczas zabawy
Author: Robert Linsdell
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością wszelka mama wie, że chusteczki nawilżane dla dzieci to niezbędność, jeżeli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne. Chusteczki nawilżane zdołają przydać się w wielu rozlicznych sytuacjach, mało tego opakowanie chusteczek jest całkiem małe i bez trudu wolno włożyć je do torebki bądź wózka dziecięcego. Wilgotne chusteczki nawilżane przydadzą się naturalnie w toku przewijania dziecka albo wytarcia rączek.