Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

producenci

Natura w czystej postaci – kosmetyki organiczne

  • Posted on: 9 January 2021
  • By: addmean
naturalne kosmetyki w postaci olejków
Author: Naomi King
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o propozycje rozmaitych firm, tak polskich, jak i zagranicznych, mamy do czynienia ze sporą ilością różniących się między sobą kremów oraz preparatów. Firmowe propozycje, które są wybierane najczęściej przez określoną płeć lub grupę wiekową nie zawsze muszą okazać się odpowiednie właśnie dla Ciebie. Określony kosmetyk spośród takich jak kremy do twarzy musi być dobrze przez kupującą osobę przemyślany. Znakomite oferty rozmaitych marek zostały sprawdzone już przez wielu usatysfakcjonowanych jakością klientów.

Minikosmetyki wspaniałym wyjściem przy nie dużej ilości miejsca na wyposażenie

  • Posted on: 28 December 2020
  • By: addmean
kosmetyki
Author: Saxbald Photography
Source: http://www.flickr.com
Mini kosmetyki to wspaniałe wyjście w czasie wyjazdów i nie tylko. Coraz więcej ich w sklepach, a ich uznanie nieustająco rośnie. Nie tak długi czas temu, gdy myśleliśmy o wyprawie z plecakiem, albo rezygnowaliśmy w całości z kosmetyków postanawiając, że kupimy coś po pojawieniu się na miejscu, bądź przelewaliśmy te ukochane do mniejszych wielozadaniowych pudełeczek, które można było nabyć w sklepach.

Chusteczki nawilżane dla najmłodszych lub opakowania kosmetyczne - sprawdź na co uważać

  • Posted on: 27 October 2019
  • By: addmean
dzieci podczas zabawy
Author: Robert Linsdell
Source: http://www.flickr.com
Na pewno wszelka mama wie, iż chusteczki nawilżane dla dzieci to nieodzowność, jeżeli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne. Chusteczki nawilżane mogą przydać się w wielu rozlicznych sytuacjach, dodatkowo opakowanie chusteczek jest całkiem małe i bezproblemowo wolno włożyć je do torebki lub wózka dziecięcego. Wilgotne chusteczki nawilżane przydadzą się na pewno podczas przewijania dziecka lub wytarcia rączek.