Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/includes/menu.inc).

W dzisiejszych czasach nie ma chyba spółki, która nie miałaby konta bankowego, gdyż wszystkie przelewy robimy już online

  • Posted on: 19 September 2021
  • By: addmean
Ciężko w naszym stuleciu wyobrazić sobie firmę, która trzymałaby wszystkie pieniądze w biurowym sejfie. Firma jest zmuszona robić przelewy i inne tego typu rzeczy, zatem musi posiadać konto bankowe.


Znakomite opcje dla jednoosobowych oraz średnich przedsiębiorstw ma Idea Bank.
firma - obrazek
Author: Emiliano García-Page Sánchez
Source: http://www.flickr.com


Jeśli założymy u nich konto firmowe Idea Bank nie bierze jakichkolwiek opłat za prowadzenie rachunku. To niezwykle ważne. Również kartę płatniczą dostaniemy bez dodatkowych opłat. Będziemy mieć też bezpłatne przelewy. To wszystko razem brzmi już niezwykle atrakcyjnie, ale to nie wszystko. Idea Bank proponuje także bezpłatne korzystanie z systemu Idea Cloud. System taki daje szansę generowania listy klientów i wystawiania faktur. W chmurze mamy możliwość schować także przeróżnego typu dokumenty. Działa to jak internetowy sejf, ponieważ możemy się do nich dostać z niejednego miejsca i komputera pod każdą szerokością geograficzną - powinniśmy wyłącznie znać dobre hasło.


konto firmowe idea bank
Author: Andrey
Source: http://www.flickr.com


Klienci Idea Bank, którzy mają przedsiębiorstwo, mają możliwość korzystać też z kredytów na bardzo dogodnych warunkach. Dodatkowo, wypisanie formularza kredytowego ma miejsce całkowicie online. Nie jesteśmy zmuszeni zatem wychodzić z firmy. To oszczędza cenny czas, a nasz bank rozumie, że czas to pieniądz.

Skoro masz chęć dodatkowo przestudiować ukazany tu temat, to kliknij ten link. Bez obaw, to wiarygodny link (http://www.mennicapoznanska.com/kategoria/srebro/srebrne-monety/) - są tam zajmujące treści.

Ten bank zaproponował także ideę Mobilnego Wpłatomatu.
Polega to na tym, że o określonej godzinie po nasz utarg podjeżdża wóz. Nie jesteśmy zmuszeni więc martwić, że złodziej nas okradnie w drodze do placówki.