Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

Rady dla kobiet - zadbaj o swoje włosy i paznokcie

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
Masz bal maturalny i pragniesz wyglądać pięknie? Dzisiaj piszemy w jaki sposób zrobić cieniowane paznokcie oraz opiszemy romantyczne upięcia włosów. Usiądź wygodnie i oddaj się lekturze tekstu!


Włosy
Author: Maurina Rara
Source: http://www.flickr.com
Do wykonania kilkukolorowych paznokci będziesz potrzebowała niewielkiej gąbeczki (możesz skorzystać z nowej gąbki kuchennej – ucinasz kawałek i gotowe!), kilka odcieni lakierów, które chcesz użyć, oraz utwardzacza, którym spryskasz pomalowane paznokcie. W razie potrzeby poprawek przygotuj także zmywacz i waciki- znacznie więcej odnajdziesz na tej stronie.

Nim rozpoczniesz malowanie paznokci, nałóż na nie bazę. Ochroni ona płytkę paznokcia przed odbarwieniem. Przeczekaj moment, aż baza będzie sucha. Przemyśl przez ten czas jakich kolorów chcesz użyć. Pierwszy z nich nałóż tradycyjnym sposobem na płytkę paznokcia. Po jej stwardnieniu, weź gąbeczkę, daj na nią trochę jaśniejszy odcień i pomaluj mniej więcej od 1/3 paznokcia - http://www.lovingit.pl/blog/do-it-yourself-szybki-i-prosty-przepis-na-cieniowane-paznokcie.

Następnie ten sam zabieg powtórz z najjaśniejszym odcieniem, który nakładasz tak, by były widoczne dwa wcześniej nakładane kolory. Nie zrażaj się początkowymi trudnościami. Po jakimś czasie dojdziesz do perfekcji – jak zawsze, nauka czyni mistrza! Po zakończeniu ozdabiania, by zachować efekt pomaluj gotowy paznokieć utwardzaczem- ceneo.pl.


Make-up zrób bardzo delikatny. Starczy fluid do twarzy, tusz do rzęs i jakiś jasny cień. Romantyczne spięcie włosów, w przypadku randki, jest dość trudnym zadaniem. Bądźmy cierpliwe - http://www.lovingit.pl/blog/romantyczne-upiecia-idealne-na-wiosne-czyli-najbardziej-inspirujace-pomysly-na-warkocze-wedlug-lovingit. Nasze pomysły to koński ogon, z luźnym kosmykiem włosów, luźno spleciony długi warkocz, lub włosy lekko falowane, rozpuszczone. Masz proste włosy, a chcesz mieć efekt naturalnych fal? Zrób z nich po myciu warkocz, albo skręć w ślimaczki i przypnij wsuwkami. Po wyschnięciu rozpuść włosy, delikatnie podkreśl ich splot pianką. Gotowe!