Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/includes/menu.inc).

Wartości nadawania reklam na wysokich, nowomodnych telebimach

  • Posted on: 6 November 2019
  • By: addmean
Telebim to ogromny ekran ledowy, który jest użytkowany jako jedna z form reklamy zewnętrznej. Z reklamą zewnętrzną spotykamy się codziennie, albowiem wystarczy jedynie wyjść z domu, aby natknąć się na przeróżne jej formy. Na telebimach wyświetlane są różne reklamy w formie animacji, interesujących filmików itd.


nowoczesna reklama - telebim
Author: waylonscott
Source: http://www.flickr.com
Wartości reklam emitowanych na telebimach jest naprawdę dużo, powinno się omówić sobie parę najważniejszych. Po pierwsze telebimy są bardzo łatwo zauważalne. Dlaczego? Albowiem są one umieszczane w miejscach, w jakich przebywa najwięcej ludzi. Tak więc z telebimami pewno spotkamy się w okolicach sklepów lub większych galerii handlowych, przy niejednokrotnie uczęszczanych drogach, przy ulicach i autostradach itp.

Po drugie jak już wcześniej nadmieniliśmy telebim jest bardzo dużym ekranem, wobec tego reklamy przekazywane na telebimach są nadzwyczaj dobrze dostrzegalne, np. medas-media. Dzięki dużym rozmiarom ekranu możliwe jest dostrzeżenie reklam nawet z nadzwyczaj dużej odległości. Do tego telebimy są podświetlane diodami LED, jest ich nadzwyczaj dużo, a technologia LED charakteryzuje się wielką nowoczesnością.

Dzięki tak wyraźnemu podświetleniu ekranu, reklamy wypuszczane na telebimach są widoczne nawet późnym wieczorem czy nocą. Jasne światło sprawia, że są one także dostrzegalne w złych warunkach pogodowych, na przykład w toku gęstej mgły (więcej szczegółów). Bez wątpienia można też oznajmić, że reklamy, które są
miasto pełne telebimów
Author: Matthias Mueller
Source: http://www.flickr.com
emitowane na telebimach trafiają do dużej grupy osób, dzięki czemu reklama reklamy kraków ta charakteryzuje się ogromną efektywnością.


Wielu przedsiębiorców decyduje się dziś na skorzystanie z reklamy zewnętrznej transmitowanej na telebimach. Jest to niezmiernie dobry wybór i z pewnością osoby, którym zależy na najlepszych efektach zdecydują się na tę właśnie odmianę reklamy. Nie można odmówić jej dużej praktyczności, dlatego reklama na telebimach to świetny wybór i idealna inwestycja, która bez wątpienia przyniesie nadzwyczajne efekty i ogromnie dobre rezultaty.